Беглец е намерен жив след полет в отсека на колесника на American Airlines

759 прочитания

Федералните американски власти са задържали 26-годишен мъж, който прелетял в отсека на колесника на борда на самолет на American Airlines, пътуващ от Гватемала за Маями на 27 ноември.

Мъжът бил намерен в задния отсек на колесника на Боинг 737-800, който пристигнал след полета от Гватемала Сити. Съобщава се, че самолетът е изпълнил полета на круизна височина от 33000 фута /около 10 000 метра/. Полетът AA1182 бил посрещнат от силите за сигурност на летището в Маями, заради съобщение за проблем със сигурността.

Гратисчията е бил незабавно арестуван и отведен в местна болница. Служител на наземните служби на летището е успял да заснеме ситуацията на земята след кацането:

Свързани теми

Boeing 737-800БоингAmerican AirlinesСАЩлюбопитно
Предишна публикация
Българската Dronamics ще партнира с летище София
Следваща публикация
Израел забранява влизането на чужденци в страната за 14 дни
759 прочитания

Най-четеното през седмицата

Прочетете още

Boeing се разколеба за MRO

Директорът на Boeing Дейвид Калхун очаква възстановяването да се забави до 3-5 години, очерта усилията…

САЩ пенсионират 13 KC-135, 16 KC-10 през 2021

Пентагонът призна, че САЩ поема риск като пенсионира 29 танкера през 2021г., докато новият Boeing…

Boeing поема контрола над гражданските самолети на Embraer

Boeing и Embraer създават обща компания за гражданските самолети и услуги на Embraer, в което…

Сериозен инцидент на летището в Тел Авив

Боинг 737 на Germania Airlines и Boeing 767 на El Al се сблъскаха на летище…

Странна ситуация с двигател на MD-88 на Delta

Силен трясък, изплашени пътници и необичаен отказ на двигател предизвикаха аварийното кацане на полет DL1425…

F-35 се сблъска с KC-130 при дозареждане във въздуха

Американски изтребител F-35 се е сблъскал с въздушен танкер по време на операция по дозареждане…
keyboard_arrow_up