Qatar Airways стартира партньорството си с American

16 прочитания

Qatar започна да поставя кодовете си на над хиляда вътрешни полети на American Airlines в САЩ, свързващи авиокомпанията с десетте летища, до които лети в САЩ.

Пълното покритие ще приключи до няколко седмици и ще позволи на пътниците на Qatar Airwais да резервират полети с American по национални маршрути от Чикаго О’Хейр и Далас Форт Уърт до 200 американски градове, включително до Маями, Хюстън, Атланта, Детройт, Минеаполис, Сиатъл и Сан Франциско.

Двете авиокомпании очакват одобрението на правителството, за да разширят програмата по латионамериканските дестинации на American и Европа.

Свързани теми

КатарAmerican AirlinesQatar AirwaysСАЩ
Предишна публикация
Индия пуска вътрешните полети от 25 май
Следваща публикация
Президентът на Airbus поиска отваряне на границите
16 прочитания

Най-четеното през седмицата

Прочетете още

Delta блокира средните седалки до януари 2021

Delta Air Lines вдигна летвата на физическото дистанциране на борда и обеща, че ще блокира…

И САЩ въвеждат задължителни PCR тестове за пристигащи

САЩ въвеждат изискване за представяне на негативен резултат от PCR тест за Ковид-19 от всички…

Боинг 767 на United се огъна при твърдо кацане

Пътнически Боинг 767-300ER на американската United Airlines е бил сериозно повреден при твърдо кацане на…

CAE купува активите на конкурента Tru Simulation извън САЩ

Най-голямата компания за полетни симулатори и обучение на пилоти в света, канадската CAE, сключи сделка…

Boeing 737 излезе от пистата при кацане във военна база

Boeing 737 със 143 души на борда на Miami Air излезе от пистата при кацане във Флорида…

Alaska поръча още 23 B737 MAX

Американската Alaska Airlines и Boeing подписаха нов договор за доставката на допълнителни 23 броя Боинг…
keyboard_arrow_up