София – Ираклион се завръща от края на май

359 прочитания

Полетите ще се изпълняват от България Еър всяка неделя

С началото на новия туристически сезон България Еър възобновява директните полети до главния град на остров Крит – Ираклион.

Полетите от София стартират на 22 май и ще се изпълняват всяка неделя, като билетите вече са достъпни за свободна продажба от уебсайта на авиокомпанията.

Разстоянието се взима за около час над Егейско море и цикладите, а линията ще се изпълнява по всяка вероятност до началото на септември.

До Крит през летния сезон лети и Райънеър с полети до по-малкото летище Ханя в западната част на острова. Те се изпълняват три пъти седмично във вторник, събота и неделя.

Също до там лети и Wizz Air всяка сряда и неделя.

Свързани теми

нови дестинации от БългарияКритнови полетисамолетни билетиBulgaria AirтуризъмБългарияГърция
Предишна публикация
TUI Белгия отмени полетите до България до края на юни
Следваща публикация
GullivAir спря продажбата на билети за редовните си полети
359 прочитания

Най-четеното през седмицата

Прочетете още

Чартърите от летище София за предстоящия зимен сезон

Операторът на летище София обяви старта на зимното разписание с не особено изненадваща чартърна програма…

Трите препоръки на IATA към Гърция

IATA препоръча на Гърция да разшири терминалите си на летищата и капацитета на пистите, за…

29 юни – авиошоу в Граф Игнатиево

Българските военновъздушни сили организират, както те се изразиха „Голям авиационен празник в авиобаза Граф Игнатиево“…

Българската Compass Air Cargo получи първият си B737-800

Новата българска авиокомпания Compass Air Cargo получи първият си самолет – конвертиран Боинг 737-800 със…

Морските летища преживяха зимна приказка

Морските ни летища Варна и Бургас преживяха истинска зимна приказка в края на февруари и…

България Ер възстановява трите полета до Варна от 10 юни

Авиокомпанията възстановява честотата на полети между София и Варна и първият следобеден полет е планиран…
keyboard_arrow_up