Boeing обяви поръчки за $900 милиона

22 прочитания

Американският гигант Boeing обяви поръчки за 900 милиона долара на първото авиоизложение за годината – авиосалонът в Сингапур в началото на февруари.

Boeing обяви, че прогнозира ръст в авиационните услуги в Азия чрез „възможности за партньорства с местната индустрия“, каза президентът и главен изпълнителен директор на Boeing Global Services Стан Дийн.

 

Поръчките включват части за самолети, дигитални приложения и инструменти за планиране. Компанията не посочва стойността на отделните сделки.

Най-голямата авиокомпания в Япония, ANA поръча 36 колесника за Boeing 878. Singapore Airlines сключи сделка за използване на електронно приложение за логбук, което ще направи операциите по-ефективни.

На авиосалона в Сингапур, което е най-голямото в Азия, участват 1080 изложители от 48 страни по света.

Снимка: Boeing.

Свързани теми

leadсделкипътнически самолетBoeingпоръчкидоставки
Предишна публикация
737 Max 9 получи лиценз от FAA
Следваща публикация
Honda Jet гледа към Китай
22 прочитания

Най-четеното през седмицата

Прочетете още

Lufthansa започва икономии

Lufthansa Group предлага на служителите си неплатен отпуск и спира да наема нови в рамките…

Излезе доклада за Боинга на Alaska. Болтовете липсват.

Болтовете липсват! Това е основното заключение в предварителния доклад на Националния борд за разследване на…

Air France се отказва от А380 с незабавен ефект

Френският национален превозвач Air France обяви, че ще пенсионира всичките си самолети А380 незабавно, вместо…

$211,5 милиарда пазар на летищни услуги до 2023

Бъдещето на глобалната летищна индустрия изглежда обещаващо с възможности за предоставяне на услуги за пътниците,…

LOT търси пилоти

Полската авиокомпания LOT обяви свободни места за втори пилоти на 787 Dreamliner, командири на Boeing…

Лъжичка от първа класа

Авиокомпаниите имат нов проблем: кражбите на възглавничките в първа класа, които им носят високи разходи.…
keyboard_arrow_up